Silah Ruhsatı Danışmanlık

Silah Ruhsatı Danışmanlık

İstanbul silah ruhsat danışmanlık hizmetleri  olarak silah ruhsat danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Silah taşıma ruhsatı danışmanlığı, silah bulundurma ruhsatı danışmanlığı , tüfek ruhsatı hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz sadece silah taşıma ve bulundurma ruhsatı almaya hakkı olan haiz kişilerin dosya takip işlerini yapmaktadır. Bunlar noter, avukat, kuyumcu, cirosu tutan şirket sahipleri, sigortalı işçi sayısı tutan şirket sahipleri, benzin istasyonu sahipleri, muhtarlar ve diğer yönetmelikte geçen kişilerin dosya takip hizmetini yapmaktadır. Diğer durumdaki vatandaşlar sadece bulundurma ruhsatı çıkarabilmektedirler.

Silah ruhsatı alabilmeniz için 1 yılı aşan birden fazla sabıkanız olmaması gerekmektedir. Dosya takibi için noterden vekaletname almaktayız. Belirtilen ücretlerin bir miktarını yatırmanıza müteakip elemanımız şirketinize gelip işlemlere başlayacaktır.

Takip uzmanımız sizin işyerinizde neler yapılacağını size izah edecek evrak listesi verecek ve işlemlere başlatılacaktır. Silah ruhsat takip işlemlerini, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Diyarbakır, İzmit illerinde yapmaktayız.

SİLAH RUHSATI DANIŞMANLIK HİZMETİ BEDELLERİ:

Silah Bulundurma Ruhsatı : 9.500 TL  % 18 Kdv

Silah taşıma ruhsatı: 29.500 TL % 18 Kdv

Yivli Av Tezkeresi : 29.500.00 TL + % 18 Kdv

Yivsiz Av Tezkeresi : 2.500.00 TL+ % 18 Kdv

Telefonla danışma hizmeti: 500 tl + kdv

Telefonla sadece bilgi sorma: 100 tl + kdv

İSTANBUL SİLAH RUHSATI DANIŞMANLIK HİZMETİ LİMİTED ŞİRKETİ BANKA HESAP NOLARIMIZ:

Hizmet bedellerini, yukarıdaki şemaya göre aşağıdaki banka hesap nomuza yatırınız. Açıklama kısmını şirket ise vergi no ve adını, şahıs ise tc no ve adını yazınız adresleriniz adnanesturk@gmail.com ye mail atınız yada watsap hattımızdan yazınız.

Firmamız Ltd Şirketi olup fatura kesebilmekteyiz. Ücretlerimiz sitemizde diğer katagorilerde yer almaktadır.

Silah ruhsat takip işleri, silah ruhsat sorgulama, silah ruhsat sorgulama istanbul, silah ruhsat sorgulama Türkiye, e devlet silah ruhsat sorgulama, silah ruhsatı başvuru sorgulama, silah ruhsat sorgulama istanbul, can güvenliği nedeniyle silah taşıma ruhsatı dilekçe örneği, can güvenliğim yok dilekçe örneği, can güvenliği koruma talebi, silah ruhsatı takip işleri,

Silah Ruhsatı Danışmanlık

Silah Ruhsatı Danışmanlık